KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916593

nr 1291 6593

Oidentifierad konstnär. Ägg. Ej signerad. Olja på pannå, 18x13 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:56:01

Ägget